O autorze
digital ninja. social media influencer, specjalista ambient marketing, dizajner, malarz, rysownik, ilustrator, blogger, czasem deejay ... lubi komiksy, street-art, murale ...

nickname: tsy


http://www.tsyart.wordpress.com/

"w klasach integracyjnych ludzie normalni uczą się z debilami"

autor: tsy, wroclove 2015
autor: tsy, wroclove 2015 handmade
Obiecałem sobie, że nie będę już komentował poczynań i nie mądrych tekstów tego "smutnego dziadziusia" jakim jest JKM. Jednak fraza jaką wypowiedział w Mrągowie, że "w klasach integracyjnych ludzie normalni uczą się z debilami" zagotowała mnie!

Przeczytałem to na portalu mragowo24.info: "Nawiązując do szkolnictwa, Janusz Korwin-Mikke mówił między innymi o bezsensownym jego zdaniem systemie nauczania, w którym "w klasach integracyjnych ludzie normalni uczą się z debilami" przez co obniża się poziom nauczania. Zdaniem Janusza Korwin-Mikkego to celowy zabieg, by ogłupić społeczeństwo."

I zabrakło mi słów by określić te niesprawiedliwe i krzywdzące słowa. Miałem w sobie dużo przekleństw. Musiałem znowu narysować. by się oczyscić. Ostatnio po moim rysunku JKM chciał mnie podać do sądu. [link] Do dziś tego nie zrobił. Teraz też tak będzie. On nie ma honoru.

I zastanawia mnie jeszcze czemu Kuba Wojewódzki zaprasza JKM do swego programu? Czy tak naprawdę potrzeba go promować, jego chore poglądy.

tsy
Trwa ładowanie komentarzy...